„Левски София“ изпраща с благодарност швейцарския диагонал Юлиан Вайзиг след края на шампионския сезон 2025/26.
Чужденецът се включи отлично в състава на „сините“ и остави сериозна следа с представянето си. Вайзиг завърши като реализатор №1 в лигата с 474 точки, а при изпълнителите на начален удар се нареди трети с 39 аса. От клуба благодариха на диагонала за неговата всеотдайност в тренировъчния процес и в мачовете, като му пожелаха успех в следващия етап от кариерата.
„Юли, винаги ще бъдеш част от семейството на Левски София“, написаха от клуба.
В същото време от „Левски София“ заявиха, че и през следващия сезон ще разчитат на чужденец в състава си.
„Левски София“ се раздели с Юлиан Вайзиг след шампионския сезон

VolleyWeek
8 май 2026 г. в 18:30 ч.

Не Пропускай

Втора поредна победа за българските девойки на Балканиадата в Тирана
22 юни 2026 г. в 21:19 ч.

Младежки национал ще играе в Швеция
22 юни 2026 г. в 18:49 ч.

Фабрицио Паскуали: Волейболното съдийство е в системна криза
22 юни 2026 г. в 17:16 ч.

Плотницки се завръща: Украйна обяви състава си за Любляна
22 юни 2026 г. в 11:42 ч.

В края на втория турнир от ВНЛ: шест тайбрека, сензация срещу Бразилия и ценна победа за България
22 юни 2026 г. в 06:50 ч.